SKÅLFAT, glas, Vicke Lindstrand, Kosta.

157810. SKÅLFAT, glas, Vicke Lindstrand, Kosta.

Märkt LH, Längd 32 cm.

Slitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt LH, Längd 32 cm.

Slitage, smärre repor.

Antal besök: 917