8 kaffekoppar med fat.
6 dessertskålar.
1 sockerskål.
1 gräddkanna.
17 djupa, diameter 25,5.
18 flata, diameter 25,5.
12 flata, diameter 21,5
6 assietter, diameter 17,5.
1 såssnipa.
2+2+1 uppläggningsfat.
1 djupt uppläggningsfat.
1 soppterrin.
Slitage och enstaka nagg.