MATSALSGRUPP, 7 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

15779. MATSALSGRUPP, 7 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

Bestående av 6 st stolar samt bord. 3 st iläggsskivor 40 cm vardera. Bordets mått diameter 110, höjd 73 cm.

Slitage och smärre stötskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 743