SKÅLAR, 1 par, glas och nysilver, 1920/30- tal.

157785. SKÅLAR, 1 par, glas och nysilver, 1920/30- tal.

Skålar i nysilver med glasinsats, Glas med slipad dekor,
Höjd 24-25 cm, diameter 27,5 - 28,5 cm.

slitage, en skål smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

slitage, en skål smärre nagg.

Antal besök: 648