SKÅLAR, glas bl a "Corona", Orrefors, 1900-tal.

157781. SKÅLAR, glas bl a "Corona", Orrefors, 1900-tal.

Höjd ca 11 - 16 cm, diameter 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 576