SIDOBORD, masurbjörk samt kromade spännben, Bruno Mathsson, Mathsson International.

157755. SIDOBORD, masurbjörk samt kromade spännben, Bruno Mathsson, Mathsson International.

Längd 140 bredd 45 höjd 63 cm.
Proveniens: Svenska Utrikesdepartementet.

Slitage, skiva med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skiva med skador.

Antal besök: 1 755