SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.

SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.
157733. SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.

Förgylld, höjd 104 cm.

Liten spricka i överkant på glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld, höjd 104 cm.

Antal besök: 947