MJUKISDJUR, Paris, Aux Nations, leopard.

1577302. MJUKISDJUR, Paris, Aux Nations, leopard.

längd ca 51 cm

Proveniens: Anita Lindblom.

Bruksslitage.

Tema

Anita Lindbloms samling

Gör en kostnadsfri värdering!

längd ca 51 cm

Proveniens: Anita Lindblom.

Bruksslitage.

Tema

Anita Lindbloms samling

Antal besök: 2 510