OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Nakenstudie.

1577278. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Nakenstudie.

Otydlig signatur, olja på duk 24x35 cm.
Proveniens: Gåva direkt från konstnären

Proveniens: Anita Lindblom.

färgbortfall, krackeleringar.

Tema

Anita Lindbloms samling

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens: Anita Lindblom.

färgbortfall, krackeleringar.

Tema

Anita Lindbloms samling

Antal besök: 3 184