ROSENTHAL, kaffeservis, 26+3 dlr, Pompadour".

1577262. ROSENTHAL, kaffeservis, 26+3 dlr, Pompadour".

Bestående av: 12 assietter, 14 kaffekoppar med fat, 3 delar Hackerfors
Proveniens: Från Villa Fontana, Lidingö. Inköpt början av 60-talet

Proveniens: Anita Lindblom.

Tema

Anita Lindbloms samling

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens: Anita Lindblom.

Tema

Anita Lindbloms samling

Antal besök: 1 613