BRITA THORELL. Påfågel.

BRITA THORELL. Påfågel.
1577220. BRITA THORELL. Påfågel.

Signerad B Thorell, blandteknik 69x39 cm.

Proveniens: Anita Lindblom.

Tema

Anita Lindbloms samling

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens: Anita Lindblom.

Tema

Anita Lindbloms samling

Antal besök: 2 470