FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets slut.

15772. FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets slut.

Klädsel i grönt skinn.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädsel i grönt skinn.

Slitage.

Antal besök: 588