Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Möbler
Fåtöljer & Stolar
FÅTÖLJ med FOTPALL, Stresslessmodell, 1900-talets slut.
15771. FÅTÖLJ med FOTPALL, Stresslessmodell, 1900-talets slut.
Klädsel i grönt skinn.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Klädsel i grönt skinn.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
445