FÅTÖLJ med FOTPALL, Stresslessmodell, 1900-talets slut.

15771. FÅTÖLJ med FOTPALL, Stresslessmodell, 1900-talets slut.

Klädsel i grönt skinn.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädsel i grönt skinn.

Slitage.

Antal besök: 445