PLÅTBURKAR, 9st, bl a "Örebro Kex" & "Göteborgs Kex", 1900-tal.

157704. PLÅTBURKAR, 9st, bl a "Örebro Kex" & "Göteborgs Kex", 1900-tal.

Höjd 7-25 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7-25 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 6 869