TRATTGRAMMOFON, His Masters Voice, 1900-tal + STENKAKOR.

157693. TRATTGRAMMOFON, His Masters Voice, 1900-tal + STENKAKOR.

Ek, höjd ca 68 cm.
Ej funktionstestad.
Tillbehör troligen tillhörande, bla skivtallrik.
Testlapp undertill: godkänd år 1913.

Slitage, buckla på tratten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek, höjd ca 68 cm.
Ej funktionstestad.

Slitage, buckla på tratten.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 10 295