EMMAFÅTÖLJER, ett par, 1900-tal.

157680. EMMAFÅTÖLJER, ett par, 1900-tal.

Klädda i medaljongmönstrat tyg.

Slitage. Klädsel med smärre fläckar. Ben med senare limning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 767