KLOCKKEDJA, 18k guld. 1900-tal.

157675. KLOCKKEDJA, 18k guld. 1900-tal.

Längd ca 166 cm.
Vikt ca 24,6 gram.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 166 cm.
Vikt ca 24,6 gram.

Slitage.

Antal besök: 601