SKRIVBYRÅ, "snäppare", Karl-Johan, 1800 talets mitt.

157661. SKRIVBYRÅ, "snäppare", Karl-Johan, 1800 talets mitt.

Mahogny, 2 lådor med dekor i relief.
Längd 105 cm höjd 102 cm bredd 46 cm.

Skador/repor/slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador/repor/slagmärken.

Antal besök: 736