BARNGUNGA, trä, 1900-tal.

BARNGUNGA, trä, 1900-tal.
1576562. BARNGUNGA, trä, 1900-tal.

Höjd 95 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 95 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 308