BORD, trä/rotting, med rökfärgad glasskiva 1970-tal.

157622. BORD, trä/rotting, med rökfärgad glasskiva 1970-tal.

Svarvade ben, hylla i rotting, bordsskiva i glas. Höjd 55 cm, 105x105 cm.

Bruksslitage, skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, skavmärken.

Garpenhus Hässleholm
Antal besök: 843