SCHACKSPEL, 2 st, 1900-/2000-tal.

1576136. SCHACKSPEL, 2 st, 1900-/2000-tal.

Två spelbräden samt pjäser i metall samt trä.

Bruksslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 667