STOLAR, 6 st, allmoge, 1800-tal.

157594. STOLAR, 6 st, allmoge, 1800-tal.

Träsitsar.

Slitage, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Träsitsar.

Slitage, sprickor.

Antal besök: 1 806