TALJA/BLOCK, 1900-tal.

TALJA/BLOCK, 1900-tal.
1575402. TALJA/BLOCK, 1900-tal.

Trä och metall. Längd ca 43 cm.

Bruksslitage. Renoverat ytskikt.

Tema

Tema nautika

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Tema nautika

Antal besök: 406