BUDDHOR 3 st samt TRÄSKULPTUR, orientaliska, 1900-tal.

15754. BUDDHOR 3 st samt TRÄSKULPTUR, orientaliska, 1900-tal.

Buddhor 3 st; sten, trä respektive brons.
Träskulptur i form av buffel, längd 31 cm.
Högsta höjd ca 17 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 17 cm.

Slitage.

Antal besök: 857