HÖGTALARE, Hagström, 1960-tal.

1575052. HÖGTALARE, Hagström, 1960-tal.

höjd 52 cm

Proveniens: Anita Lindblom.

Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Tema

Anita Lindbloms samling

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 52 cm

Proveniens: Anita Lindblom.

Tema

Anita Lindbloms samling

Antal besök: 4 017