HERRARMBANDSUR, Zenith Automatic 28800, cal 2562PC.

1574868. HERRARMBANDSUR, Zenith Automatic 28800, cal 2562PC.

23 Jewels, Zenith, datum / kalender.
Boett ref SC 6741.

Boett diameter ca 34 x 34 mm.

Armband i läder, Certina.

Bruksslitage, repor på boettlock samt glas, Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Boett ref SC 6741.

Boett diameter ca 34 x 34 mm.

Armband i läder, Certina.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 955