1574868. HERRARMBANDSUR, Zenith Automatic 28800, cal 2562PC.
23 Jewels, Zenith, datum / kalender.
Boett ref SC 6741.
Boett diameter ca 34 x 34 mm.
Armband i läder, Certina.
Bruksslitage, repor på boettlock samt glas, Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.