Halmstads Auktionskammare
Belysning & Lampor
Taklampor
TAKLAMPA, mässing, engelsk stil, 1900-tal.
1574826. TAKLAMPA, mässing, engelsk stil, 1900-tal.
Diameter 40 cm, höjd 40 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 40 cm, höjd 40 cm.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
396