Metallkanna i viktoriansk stil, 1900-tal.

1574471. Metallkanna i viktoriansk stil, 1900-tal.

41,5 cm (höjd).

Repor, ytsmuts och små rostfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

41,5 cm (höjd).

Antal besök: 234