PARTI PORSLIN (27), bl.a Gustavsberg, Upsala-Ekeby, Rosenthal, 1900-tal.

157435. PARTI PORSLIN (27), bl.a Gustavsberg, Upsala-Ekeby, Rosenthal, 1900-tal.

12 delar i serien "Sultan", Gustavsberg.
Skål Upsala-Ekeby, 12 förgyllda kaffeskedar, en kaffekopp i jugend "Viola" från Rosenthal.

Varierande slitage på Sultan-serien, i övrigt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 392