FÅTÖLJER, ett par, 1900-tal.

FÅTÖLJER, ett par, 1900-tal.
1574202. FÅTÖLJER, ett par, 1900-tal.

Bredd 100 cm, bredd 80 cm, höjd 80 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 773