GRANGE, Sideboard, 1900-talets andra hälft, körsbär.

1574126. GRANGE, Sideboard, 1900-talets andra hälft, körsbär.

höjd 85, 137x52,5 cm.

Bruksslitage, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 85, 137x52,5 cm.

Bruksslitage, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 122