TAKLAMPA, glas, Art Déco, Meissen. 1930-tal.

157394. TAKLAMPA, glas, Art Déco, Meissen. 1930-tal.

Gröntonad glaskupa. Höjd 26 cm. Diameter 24 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 2 029