PARTI REMMARE, 22 st, glas, 1900-tal.

157383. PARTI REMMARE, 22 st, glas, 1900-tal.

12 st höjd ca 12 cm, 10 st höjd ca 19-20 cm.

Slitage, smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre nagg.

Antal besök: 902