MODELLJÄRNVÄG, Trix Express, 1950-tal.

157366. MODELLJÄRNVÄG, Trix Express, 1950-tal.

3 lok i originalkartonger varav 1 oanvänt, 9 vagnar, en del i originalkartonger samt en större mängd räls (ca 15 m räls).

Bruksslitage, några vagnar med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 8 094