MATSALSMÖBEL, 7 delar, gustaviansk stil, 1900-talets mitt/andra hälft.

157359. MATSALSMÖBEL, 7 delar, gustaviansk stil, 1900-talets mitt/andra hälft.

Bord diameter 110 cm, höjd 73 cm samt 2 skivor 45 cm vadera.
6 stolar höjd 88 cm.

Slitage, skav, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 stolar höjd 88 cm.

Slitage, skav, fläckar.

Antal besök: 939