MATTA, flossa, daterad 1934. 195 x 225 cm.

157341. MATTA, flossa, daterad 1934. 195 x 225 cm.

Stiliserad dekor i brunt, grönt och grått.

Bruksslitage, smärre fläckar, renoverade kortsidor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 014