TAKLAMPA med prismor, 1900-tal. Höjd utan kedja 27 cm.

157332. TAKLAMPA med prismor, 1900-tal. Höjd utan kedja 27 cm.

Behängd med prismor. Elektriska ljuspunkter. Diameter 44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 680