MATSALSBUFFE, 1900/2000-tal.

MATSALSBUFFE, 1900/2000-tal.
157312. MATSALSBUFFE, 1900/2000-tal.

Svängd form. Längd ca 99 bredd 49,5 höjd ca 86,5 cm.
Proveniens: Svenska Utrikesdepartementet i Damaskus.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 802