HERRARMBANDSUR 2 st, Movado samt Novus.

157259. HERRARMBANDSUR 2 st, Movado samt Novus.

Guld på stål repsektive stål.
Urtavla diameter ca 30 mm.

Slitage. Movado med skador på armlänk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Guld på stål repsektive stål.
Urtavla diameter ca 30 mm.

Antal besök: 981