BORDSUR, Jaeger-Le Coultre.

BORDSUR, Jaeger-Le Coultre.
157248. BORDSUR, Jaeger-Le Coultre.

Mässing och plast. Höjd ca 19,5 cm. Numrerad 437.

Slitage och inristningar i botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 461