SERVERINGSFÖRKLÄDEN, 10 delar, bomull, 1900-talets första hälft.

1572225. SERVERINGSFÖRKLÄDEN, 10 delar, bomull, 1900-talets första hälft.

Olika modellek.

Bruksskick, enstaka fläckar förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olika modellek.

Antal besök: 577