PARTI GLASFÖREMÅL (8) glasfigur Lars Hellsten, Skruf, skålar.

157212. PARTI GLASFÖREMÅL (8) glasfigur Lars Hellsten, Skruf, skålar.

Elefant i glas, signerad Hellsten, Skruf. höjd 8 cm.
5 glasskålar höjd 5-10 cm.
Ljusstake i glas höjd 4,5 cm.
Fat i glas, diam 14 cm, höjd 3 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 glasskålar höjd 5-10 cm.
Ljusstake i glas höjd 4,5 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 2 422