Elefant i glas, signerad Hellsten, Skruf. höjd 8 cm. 5 glasskålar höjd 5-10 cm. Ljusstake i glas höjd 4,5 cm. Fat i glas, diam 14 cm, höjd 3 cm.
Bruksskick.