GRANATGARNITYR, 3 delar, 1900-tal.

157211. GRANATGARNITYR, 3 delar, 1900-tal.

Halssmycke, längd ca 41 cm.
Örhängen, ett par, höjd ca 2,2 cm.
Ring, stl ca 17.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Halssmycke, längd ca 41 cm.
Ring, stl ca 17.

Bruksslitage.

Antal besök: 804