SNICKARBÄNK, 1900-tal.

SNICKARBÄNK, 1900-tal.
15720. SNICKARBÄNK, 1900-tal.

Total längd ca 205 cm.

Tvärslå saknas. ostadig. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
15720. SNICKARBÄNK, 1900-tal.

Total längd ca 205 cm.

Antal besök: 1 517