MÄRKLIN och FLEISCHMANN, 10 delar, LOK och VAGNAR.
157193. MÄRKLIN och FLEISCHMANN, 10 delar, LOK och VAGNAR.
1 st ånglok, Märklin.
1 st rangerlok, Märklin.
2 st personvagnar, Fleischmann.
3 st godsfinkor, Märklin.
2 st öppna lastvagnar, längd 9 respektive 17 cm, Märklin.
1 st tankvagn.
Slitage. Rangerloket har skadad strömskena. Vagnar med bucklor, repor och märken.
1 st ånglok, Märklin.
1 st rangerlok, Märklin.
3 st godsfinkor, Märklin.
1 st tankvagn.