2 delat
Sekretär med klaff
Höjd ca 206 cm (100+106 cm )
Bredd ca 81,5 cm
Djup ca 57 cm.
Bruksslitage, repor & märken.
2 delat
Sekretär med klaff
Höjd ca 206 cm (100+106 cm )
Bredd ca 81,5 cm
Djup ca 57 cm.
Bruksslitage, repor & märken.