DAMRING i 18K gulguld besatt med ametyst från Afganistan.

157172. DAMRING i 18K gulguld besatt med ametyst från Afganistan.

Stämplad GDS
Storlek 17,3 mm
Totalvikt 14,1 gram.

Mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad GDS
Storlek 17,3 mm
Totalvikt 14,1 gram.

Mindre repor.

Antal besök: 1 110