BORDSLAMPA, Man Kwong, 2000-tal.

1571676. BORDSLAMPA, Man Kwong, 2000-tal.

Rostfritt stål. En ställbar ljuspunkt. Maximal höjd ca 76 cm.

Ej funktionstestad. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 865