NYCKELRING, Cartier.

NYCKELRING, Cartier.
1571562. NYCKELRING, Cartier.

CARTIER, Paris, nyckelring, oxblodsfärgat skinn, monogramprydd, stämpelmärkt Cartier, längd 10 cm.

Bruksslitage, repor.

Tema

Vintage

Gör en kostnadsfri värdering!
1571562. NYCKELRING, Cartier.

Bruksslitage, repor.

Tema

Vintage

Antal besök: 2 175